Название статьи ПОВЫШЕНИЕ ТОЧНОСТИ ИЗМЕРЕНИЯ ТЕМПЕРАТУРЫ ПРИ УЧЕТЕ ПОТРЕБЛЕНИЯ ТЕПЛОВОЙ ЭНЕРГИИ
Автор А.А. Зори, В.Д. Коренев, М.Г. Хламов, Р.З. Амиров
Рубрика .
Месяц, год 03, 2007
Индекс УДК

Ключевые слова
Библиографический список 1. Бойко В.І., Зорі А.А., Коренєв В.Д., Хламов М.Г. Підвищення точності вимірювальних систем. – Донецьк: РВА-ДонНТУ, 2005. – 252 с.
2. Головко Д.Б., Скрипник Ю.О., Хімічева Г.І. Структурно-алгоритмічні методи підвищення точності вимірювання температури. – Киев: ФАДА, ЛТД, 1999. – 206 с.
3. Аналоговые электроизмерительные приборы: Учебное пособие для вузов по специальности «Информационно-измерительная техника»  Е.Г. Бишару, Е.А. Киселева, Г.П. Лебедев и др. – М.: Высшая школа, 1991. – 415 с.
4. Таланчук П.М., Скрипник Ю.О., Дубровний В.О. Засоби вимірювання в автоматичних інформаційних та керуючих системах: Підручник для студентів вузів, які навчаються із спец. “Автоматизація технологічних процесів і виробництв”. – Киев: Радуга, 1994. – 672 с.